internetový termostat Moe

spínání 16 A, časovač, instalace do krabice

SLEVA 15%

Vaše cena s DPH: 2372,-

Cena bez DPH (21%): 1961,-


Dostupnost: skladem      

internetový termostat vhodný pro:

 - instapanely
- podlahové topení (balení obsahuje čidlo)
- instalace do krabice

spínaný výkon 16A
napětí 90  - 240 VAC/50-60 Hz
extermí čidlo (v balení) - NTC3950, 10k
nastavovaná teplota -5 - 35 °C
stanby spotřeba - 1,5W
časovač PO - Pá, SO, Ne
dotykové ovládání

Ovládání termostatu přes internet
IOS
ANDROID

Termostat je vybaven dotekovým displejem umožňující intuitivní a jednoduché ovládání bez nutnosti studování uživatelské příručky. Termostat zapadne do luxusních interiérů a navodí hi-tech vzhled. 

Termostat je vybaven wifi modulem pro bezdrátové připojení do lokální sítě. Poté je možné ovládat a nastavovat termostat přes tablet nebo telefon se systémy Android nebo iOS. Lze tak měnit teplotu bez nutnosti vstávat a chodit k termostatu. Lze provozovat i více termostatů na jedné lokální síti a na jednom tabletu nebo telefonu. Samozřejmě lze termostat ovládat i nastavovat přes internet, mimo domov.

K připojení termostatu do Wifi sítě není třeba zásahu do síťových prvků. Do termostatu se nastaví jméno a heslo vaší Wifi sítě. Termostat se sám připojí a začne komunikovat. Pro přístup z internetu není nutné pevné IP. Termostat využívá dnes již běžné technologie vzdáleného serveru, přes který dokáže komunikovat s telefonem i mimo vaší Wifi síť.

Pokojový termostat je vybaven programem pro řízení teploty v místnosti s možností nastavení šesti různých teplotních úseků na pracovní dny a zvlášť na sobotu a neděli. Termostat může být přepnut do manuálního módu, ve kterém lze nastavit dočasnou teplotu mimo program.

Termostat má napěťový výstup na 230V a maximálně 16A.
 

 Český výrobek
E-SHOP
Sunnyhouse na Twitteru Sunnyhouse na Google Plus Sunnyhouse na FaceBooku