Zdraví prospěšné teplo

 

 
Zdravé teplo

 

 

 

Infravytápění je technologie vytápění budoucnosti, kterou máte nyní na dosah. Již nějaký čas se s ní můžete setkat na mnoha místech, o kterých jste ani netušili. I tyto reference jsou ukázkou toho, jak je teplo, které infra panely vyzařují, populární. A co více, hlavní užití je na místech, kde je zdravé teplo opravdu potřeba.

 
 
 
 

 

Užití infravytápění ve zdravotnictví

Technologie infravytápění se již delší dobu používá ve zdravotnictví. Setkat se s ní můžeme především u inkubátorů, kde pomáhá udržovat stálou teplotu a předávat jeho uživateli zdravé tepelné vlny, které by jinak získal pouze ze slunce.

Při saunování pomocí infra záření dochází k hloubkovému prohřívání tkáně, což s sebou nese jedinečný léčebný efekt.

Infrasauny

Infra sauny jsou další ukázkou toho, jak je infra teplo jedinečné. Saunováni v infrasauně patří mezi velmi úspěšné terapie, která má spoustu prospěšných účinků (a to na dýchací cesty, imunitní systém, ale i stres, únavu a bolest).

Při saunování pomocí infra záření dochází k hloubkovému přohřívání tkáně, což s sebou nese jedinečný léčebný efekt.

Infravytápění u vás doma

Infra vytápění u vás doma se řadí mezi nejzdravější a nejlevnější topné systémy. Díky svému jedinečnému principu disponuje celou řadou nezpochybnitelných výhod, které ocení nejen alergici, ale i ostatní členové domácnosti. Tepelná pohoda, kterou Vám topný panel od systému Sunnyhouse vytvoří je nenapodobitelná.

 

 

 

 

 

 

 

Český výrobek
E-SHOP
Sunnyhouse na Twitteru Sunnyhouse na Google Plus Sunnyhouse na FaceBooku