Vše o nás

 

Společnost SunnyHouse je dlouholetým ryze českým výrobcem se sídlem, showroomem  a  výrobou  v Semilech.

Prodáváme infrapanely úspěšně nejen po celé ČR, ale i v zahraničí. Prodeji Infrapanelů se daří i v letních měsících, což značí dlouhodobou připravenost od investorů – projektantů. Jsme publikováni různými médii jak ve formě tisku, tak ve formě TV reportáží.


VÝROBNÍ HISTORIE SUNNYHOUSE
Na vývoji topných obrazů pracujeme již od roku 2004 a věřte, že během těchto let jsme se velmi naučili a domníváme se, že zákazníkům nabízíme vysoce kvalitní luxusní infraobrazy s prvotřídním výkonem.
 

2004 - skleněné infrapanely  a zrcadla v kovových rámech - v této době se komerčně "rozjížděly" infrapanely. Tyto panely byly z dnešího pohledu velmi drahé, velmi těžké a  díky sklu, který je izolant ,podstatně méně topili. Pozor, i v r. 2017 jsou na trhu skleněné panely - rozdíl v topení je markantní
 

2008 - kompletní konstrukční změna infrapanelů, výrazně jsme snížili hmotnost infrapanelůvyroba sunnyhouse

2010  - zrušení výroby zrcadel, neboť se zjistilo, že po 4-5 letech používání tato zrcadla začala tmavnout. Jelikož chceme  a nabízíme technologickou špičku, kdy obraz SUNNYHOUSE vydrží i 20 let beze změny, bez poruch, byl to pro nás impuls pro zrušení výroby.

2015  - transformace společnosti a rozšíření výrobního programu až do současnosti

 

Naše topné obrazy se též úspěšně prodávají do řady zemí členských států EU.

 

 

 

 

Český výrobek
E-SHOP
Sunnyhouse na Twitteru Sunnyhouse na Google Plus Sunnyhouse na FaceBooku